SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Aysal, uzun süredir transfer gündemini oluşturan yıldız futbolcu Wesley Sneijder için teklif edilen rakamları açıklığa kavuşturdu.

Galatasaray Divan Kurulu’nun hemen ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünal Aysal, Wesley Sneijder için Inter ile 7.5 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardıklarını ve Sneijder’e de Inter’den aldığı ücretten daha az bir rakam teklif ettiklerini ifade etti.

”BİZDE 28 TANE SNEIJDER VAR”

Wesley Sneijder’in transferi için Inter ile her konuda anlaştıklarını dile getiren Aysal, transferin gerçekleşmemesinin ise dünyanın sonu olmadığı dile getirdi. Bununla beraber Ünal Aysal, kaliteli bir takıma sahip olduklarını ve takımda mevcut 28 tane Sneijder olduğunu, bütün gündemin Sneijder’e verilmesinin diğer oyunculara bir haksızlık olduğunu da dile getirdi. Öte yandan Sneijder’in Galatasaray’a transfer olmaması halinde ellerinde B planlarının olduğunu ifade eden Aysal, “Sneijder’e teklif sunduk, bu kadar büyütmemek lazım. Bir teklif yaptık ve oyuncu bizden düşünme süresi istedi. Şu anda Sneijder düşünüyor. Inter’den yıllık 6.5 milyon euro alan bir oyuncuya aldığı ücretin 3’te 2’sini teklif ediyorsanız tabii ki düşünür. Sneijder için Inter’e 7.5 milyon euro da teklif ettik” diye konuştu.

KABAK TADI VERDİ

‘TRANSFER YAPACAĞIZ’

EYVAH LİVERPOOL’MU?

G.SARAY MP’DE ŞOK!

Yayınlanma Tarihi:16:47,