SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman görüşmeler yapmak üzere Bursa’ya geldi. Akşam saatlerinde Mudnaya ilçesine gelen Orman, iş adamı arkadaşlarıyla bir restoranda yemek yedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fikret Orman, “Bursaspor iyi ve eski bir kulüp, başarıları ortada, Bursaspor camiasını tabi ki seviyoruz. Bursaspor sevdiğimiz bir camiadır bunun böyle bilinmesini istiyorum. Fırsat buldukça geleceğiz. Bizleri burada çok güzel karşıladılar, burada olmaktan mutluyuz” dedi.

“ŞAMPİYONLUĞA EN YAKIN TAKIMI BEŞİKTAŞ” Daha ikinci yarının ilk karşılaşmasının oynanmadığını belirten Orman takımın son durumuyla ilgili şunları söyledi: “Beşiktaş olarak biz çok iyi durumdayız ancak çok daha iyi duruma gelmeyi hedefliyoruz. Her kulübün hedefinde şampiyonluk vardır, Beşiktaş kulübü olarak bizlerin de hedefinde şampiyonluk var. Şampiyonluğa en yakın takım Beşiktaş’tır. Bu yıl ipi göğüsleyeceğiz hedefimizde süper bir şampiyonluk var.”

“ACELE ETMEYECEĞİZ”

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Fikret Orman, “Tabi yeni transferleri düşünüyoruz ancak transfer yapmak için transfer yapmamak gerektiğini her zaman dile getiren bir takımız. Transfer sezonunun bitmesine henüz 20 gün var ve bunu iyi değerlendirmek arzusundayız. Bakıyoruz değerlendiriyoruz ve acele karar vermek istemiyoruz” diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yarın Bursa’da Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği ‘Bursa’da futbolun zirvesi’ konulu panele katılacak.

ajansspor

Yayınlanma Tarihi:15:00,