SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım'ın yakın dostu olan Engin, Beyaz TV'de “Belhanda bu hafta F.Bahçeli olabilir, kaynağım Aziz Başkan” diyerek sarı-lacivertli takımın mutlu sona çok yaklaştığını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını lider G.Saray'ın 6 puan gerisinde kapatan ve 2. yarıda bu farkı kapatıp şampiyon olmak için kadrosunu güçlendirmeye çalışan F.Bahçe'de herkes Younes Belhanda'yla ilgili resmi açıklamayı bekliyor. Yaklaşık 15 gün önce oyuncuyla 3.2 milyon euro senelik ücret karşılığında 4.5 senelik anlaşmaya varan sarı-lacivertliler, kulübü Montpellier'in de direncini kırmak için yoğun çaba sarfediyor.

Öyle ki oyuncu da F.Bahçe'ye gelmek için gün sayıyor. Fakat Montpellier Başkanı Nicollin, bir türlü transferin tam olarak bitmesine izin vermiyor. İşte böyle bir ortamda müjde, başkan Aziz Yıldırım'ın yakın dostu yorumcu Sinan Engin'den geldi.

Beyaz TV'de yorumculuk yapan Engin, bilgiyi Aziz Yıldırım'dan aldığını söyleyerek yıldız oyuncunun bu hafta içinde sarı-lacivertli formayı giyebileceğini iddia etti. Engin, “Belhanda bu hafta F.Bahçeli olabilir, kaynağım Aziz Yıldırım” diyerek, sarı-lacivertlilerin başkanından aldığı bilgi doğrultusunda açıklama yaptığını vurguladı.

Transferde bir türlü istediği adımları atamayan F.Bahçe'de, Aykut Kocaman'ın çok istediği 22 yaşındaki Younes Belhanda için başkan Aziz Yıldırım da bir süre önce bu transfere bizzat el atmıştı.

UÇAN ORTA SAHA

LEFTER'E SELAM KUPAYA DEVAM

SEMİH SİFTAH YAPTI

‘KOCAMAN İSTİFA' SESLERİ

ALEX'TEN DUYGULANDIRAN TWEET

Yayınlanma Tarihi:07:20,