SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldız futbolcular Arda Turan ile Emre Belözoğlu, bu kez formasını giydikleri Atletico Madrid için değil eşleri arasındaki krizi önlemek için ter döktü. Arda ile Emre, eşleri Sinem Kobal ve Tuğba Belözoğlu’nun darılmasıyla sıkıntılı günler geçirdi. Geçtiğimiz yaz Çeşme’de ‘yenge krizi’ yüzünden Arda Turan ile bir araya gelmeyen Emre Belözoğlu, dostunun nişanına da katılamadı.

DERİN BİR ‘OH’ ÇEKTİLER

İki kafadar, önceki hafta bir plan yaptı. Arda ile Emre, eşlerini “Baş başa yemeğe gidiyoruz” diyerek Madrid’in ünlü restoranı Ten Con Ten’e götürdü. Burada karşılaşan Sinem Kobal ve Tuğba Belözoğlu, arasındaki buzlar birkaç dakika içerisinde eridi. Kobal, Tuğba Belözoğlu’na kırgın gittiği Madrid’den mutlu döndü.

YENGE KRİZİ SONA ERDİ

Atletico Madrid’de takım arkadaşı olan ve sıkı dostluklarıyla tanınan Arda Turan ile Emre Belözoğlu, eşleri arasındaki dargınlığın bitmesiyle rahat nefes aldı.

NEDEN KÜSMÜŞLERDİ?

Sinem Kobal, geçtiğimiz yıl Arda Turan’la yaşadığı birkaç aylık ayrılık döneminde kendisini bir kere bile arayıp sormayan Tuğba ile Emre Belözoğlu ile ipleri koparmıştı. Çift, bunun üzerine Kobal ile Turan’ın nişanına katılmamıştı.

BİENVENU’DE FLAŞ GELİŞME

F.BAHÇE İDDİASI

‘NEDEN OLMASIN’

Yayınlanma Tarihi:17:07,