SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Sneijder transferi konusunda artık kritik saatler yaşanıyor. Sarı-kırmızılı camia büyük bir umutla bu transferin bitmesini umarken, Hollandalılar Sneijder’in aklını çelmeye çalışıyor.

MORATTI G.SARAY LEHİNE ÇALIŞIYOR

Moratti yaptığı açıklamada, Sneijder’in kararını bugün içerisinde vermesi gerektiğini belirtti ve “Sneijder, profesyonel açıdan bugün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir karar vermesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

Galatasaray ile Inter arasında yapılan ön protokol de yarın sona erecek. Bu protokole göre, “15 Ocak 2013’e kadar Galatasaray’ın kabul etmeden futbolcu başka bir takıma satılamaz veya kiralık olarak verilemez” maddesi bulunuyor.

HOLLANDA BASINI VE ESKİ YILDIZLAR SNEIJDER’IN AKLINI ÇELİYOR!

Sneijder’in bugün kendisine G.Saray’a gitmesi yönünde tavsiyede bulunan Başkan Moratti ile görüşmek için Inter kulüp binasına gittiği öğrenildi. Başkan Moratti basına verdiği demeçleri bu görüşmede yinelerken Hollandalı yıldız ise dert yandı.

Adeta köşeye sıkıştığını söyleyen Sneijder kafasının karışık olduğunu anlattı. Zira Hollanda basını başta olmak üzere, Hollanda futbolunun efsane isimleri Sneijder’e G.Saray’a gitmemesi yönünde yoğun baskı yapıyor.

Hollandalılara göre; Türkiye’yi seçerse zengin olacak, İngiltere veya Almanya’yı seçerse kariyerini kurtaracak!

Sneijder’in başta eski hocaları Ronald Koemann, Danny Blind ve Van Basten’le beraber Hollanda spor medyasınında Türkiye’ye gitmek yerine İngiltere veya Almanya’yı tercih etmesi yönünde uyarılarda bulunduğu, aksi takdirde kariyerinin gerileyeceğini söyleyerek Sneijder’in kafasını karıştırdıkları ve ‘G.Saray’a gelirim’ cevabı vererek görüşmeleri başlatan Sneijder’i bu transferden vazgeçirmeye çalıştıkları öğrenildi.

Koray DUSOVA / AMK

BAHİS FİRMALARI G.SARAY DEDİ! 

CANTONA DA 10’A HAYRAN 

CARLINHOS ISRARI SÜRÜYOR

DJURICIC’TE SONA DOĞRU 

İLLE DE FENER

HEDEF BARÇA!

KUYT’IN SNEIJDER YORUMU

MORATTI RESTİ ÇEKTİ

BAŞKAN, TRANSFERE EL KOYDU

Yayınlanma Tarihi:21:43,