SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezonun ikinci yarısı öncesi Antalya’da 3-12 Ocak tarihleri arası hazırlık kampı yapan Beşikltaş, ligin 18. haftasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün yaptığı antrenman ile başladı. Nevzat Demir Tesisleri’nde basına açık yapılan antrenmana tedavileri devam eden İsmail Köybaşı, Veli Kavlak ve Ersan Gülüm katılmazken, Mustafa Pektemek özel çalışma programına devam etti. Kulüp Doktoru İsmail Başöz, tedavisi devam eden oyuncularla ilgili olarak şunları söyledi:”Veli Kavlak’ın sağ kalça adalesinde ileri derece zorlama var. Tedavisine Antalya kampında başladık. Hafta sonuna yetişmesi zor gözüküyor. Ersan Gülüm’ün ise bel ağrısı tedavisi sürüyor, Çarşamba günü durumunu kontrol edeceğiz.”

CENK’İN PERFORMANSI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Teknik Direktör Samet Aybaba yönetiminde kondisyon ve taktik çalışması yapan Siyah-Beyazlı oyuncular, antrenmana ısınma koşularıyla başladı. Takım halinde yapılan tempolu koşularla süren antrenman, çift devreli taktik maç ile sona erdi. Çift kale maçta yer alan Fernandes’in fiziki açıdan eksikliği olduğu göze çarparken, kaleci Cenk Gönen başarılı performansı ile takım arkadaşlarını mutlu etti. Antrenman maçında takımı galip gelen Batuhan, karşılaşma sonrası aynı takımda yer aldığı Cenk için ‘Maçı Cenk kazandırdı’ ifadeleri ile genç kaleciyi onore etti. Bu arada çift kale maçta sağ dizine darbe alan İbrahim Toraman, tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Beşiktaş, hazırlıklarını yarın saat 10.00’da ve 17.00’da yapacağı iki antrenmanla sürdürecek.

‘NENE EMEKLİ OLMAYI TERCİH ETTİ’

Öte yandan antrenman sırasında basın mensupları ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Teknik Direktör Aybaba, Fernandes’in eksikliği olduğunu ve İstanbul Büyük Şehir Belediyespor maçında ilk 11’de yer almasının zor olduğunu belirtti. Aybaba sezon başından bu yana gündemlerinde olan ancak Katar’ın Al Gharafa takımı ile anlaşan Nene hakkında ise şu ifadeleri kullandı.”Nene bizden 3 yıllık kontrat istemişti ve teklif ettiğimiz rakamı kabul etmediğini belirtmişti. Katar futbolcuların emekliliklerini geçirdikleri bir yer. Nene emekli olmayı tercih etti.”

SATILIK DEĞİL!

‘2. İLHAN MANSIZ OLACAĞIM’

TİMSAH’IN ‘BİRİNCİ’ HEDEFİ

PARAYI SEÇTİM

‘SADECE ORMAN’LA BU İŞ ÇÖZÜLMEZ’

Yayınlanma Tarihi:19:21,