SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

25 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu sakatlığının tedavisi için Fransa'da bulunuyor. Fransız oyuncu yeniden ülkesinde top oynamak için fırsat olabileceğini fakat bunun zor olduğunu belirtti.

Gelecekte ülkesine futbol oynamak için dönmek istediğini söylerken şu anki kulübü Newcastle'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Ben Arfa bir an önce sakatlıktan kurtulup takımının düşme potasından uzaklaşmasına yardım etmek istediğini ifade etti.

Le Parisien'e konuşan 25 yaşındaki yıldız oyuncu, “Newcastle ile sözleşmem devam ediyor ve çok mutluyum. İlk olarak kulübümü bulunduğu yerden kurtarmak istiyorum. Kulübüm düşme potasında uzaklaştıktan sonra kimse ne olacağını bilemez. PSG'ye gitmek çocukluk hayalimdi. Eğer bir teklif olursa bunun üzerinde ilgiyle duracağım. Ama öncelikli olarak teklif yapılması önemli. PSG… Sesini kalbimde duyuyorum. Eğer orada oynayabilirsem bu çok güzel bir hediye olur. PSG futbolun bir sembolü. Bu yüzden evet PSG benim bir parçam. Küçüklüğümde bütün futbolcuların posterlerine sahiptim.” ifadelerini kullandı.