SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile anlaşan Erhan Kartal, Denizlispor’a veda etti.

Denizlispor Kulübü Başkanı Süleyman Urkay, futbolcu Erhan Kartal ile kulübün tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Erhan’ın yeni takımında başarılı olacağına inandığını belirtti.

Kulübün altyapısında da mücadele eden Erhan Kartal’a profesyonel takımın başarısı için verdiği emeklerden dolayı teşekkür eden Urkay, ”Erhan, kulüpten alacağı 400 bin lirayı sildi ve bunun üzerine kulübe 200 bin lira nakit para kazandırdı. Futbolcumuzun bu davranışı çok önemlidir. Kendisine futbol hayatında başarılar dileriz. Erhan’ın Kasımpaşa’da Denizli’nin plakası olan 20 numaralı formayı giyecek olmasından da ayrıca mutluyuz” dedi.

Urkay, takımın mali disiplininin sağlanmasının öncelikleri olduğunu, bu hedefin elverdiği ölçüde de sportif başarıya odaklandıklarını ve play-off oynamayı hedeflediklerini belirtti.

Futbolcu Erhan Kartal ise, Denizlispor’un kendisinde ayrı bir yeri olacağını, Denizli’yi Süper Lig’de en iyi şekildetemsil edeceğini ifade etti. Kendisini birçok kulübün istediğini fakat kulübünün menfaatleri ve menajerinin yönlendirmesiyle Kasımpaşa ile anlaştıklarını belirten Erhan Kartal, ”Kasımpaşa’nın başarısı için çalışacağım.Her zaman hedefimi üst seviyelerde tuttum, hedeflerime ulaşacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:30,