SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaman 2 – 0’lık galibiyet sonrası yaptığı açıklamada, ‘ Yeni yılla beraber yeni bir sezon başlıyor. Artık her takım her kulvarda finale doğru gidiyor. Bugün kazandık. Atmosfer olarak bakıldığı zaman kolay değildi. Maçın gidişatı hem bizim ritmimizden hem de rakibin ritminden dolayı beraberliğin ön plana çıktığı şekildeydi. Bu şartlarda beraberlik kötü değil dediğimiz anlarda 2 gol geldi. Grupta 2 maç 6 puan, devam ettirmek arzusundayız’ dedi. ‘ diye konuştu.

Mücadelenin 84.dakikasında kafasına bardak su isabet etmesiyle ilgili konuşan tecrübeli Teknik adam: ‘O kadar açık ki her şey, fazla söze gerek yok. Bir şeyler söylüyoruz ama anlamsız. Trabzon’da şiddet biraz daha arttı. Tüm her yerde öne çıkan duygu öfke, şiddet, kavga. Hayırlısı olsun.. ‘ yorumunda bulundu.

Semih’in attığı gol sonrası hareketiyle ilgili soruya’ne yaptığını görmediğini’ belirten Kocaman, ‘ Biz hep sonuçlarla konuşuyoruz, nedeni sorgulayan yok. Onlara bu hareketleri yapmamalarını gerektirecek nedenleri konuşmamız lazım. Elbette bu tecrübede bir oyuncu bu hareketleri yapmamalı. Semih orada o hareketi rakibi tahrik etmek için değil kendini ifade etmek için yaptı’ diye yanıtladı.

Transfer çalışmaları ile ilgili konuşan Kocaman, ‘Transfer için daha çok uzun süre var. Önümüzdeki günlerde durum netleşecek’ dedi.