SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasada yaklaşık 7 milyon 500 bin euro hazır para bulunduğu belirtilirken, davadan olumsuz sonuç çıkması ihtimali nedeniyle bu miktar riske edilmedi.

Beşiktaş, yoğun mesai harcadığı Brezilyalı forvet Nene'yi renklerine bağlayamadı. Golcü futbolcu 6milyon 750 bin euro karşılığında Katar'ın Al Gafara takımıyla 1,5 yıllık anlaşma sağladı.

Hâlâ bir forvet takviyesi yapılamazken, Avrupa ekiplerinin Almeida ilgisi ise durumu daha da sıkıntıya soktu.

SONUÇ ŞUBAT’TA ÇIKACAK

Kartal'ın transferdeki durgunluğunun arkasında ise Matteo Ferrari davasının olduğu öğrenildi. Sözleşmesinin haksız bir şekilde feshedildiği gerekçesiyle İtalyan futbolcu CAS'a başvurmuş ve 7 milyon 200 bin lira tazminat kazanmıştı.

Beşiktaş ise 9 Ocak'ta İsviçre Federal Mahkemesi'ne temyiz başvurusunda bulunmuştu. Temyizin sonucunun şubat ayının ortasında çıkması beklenirken, kulübün kasasında yaklaşık 7milyon 500 bin lira nakit para bulunduğu fakat İsviçre'den gelecek kötü habere göre bumeblağın transfere harcanmadığı öğrenildi.

CEPTEN PARA ÖDENMİYOR

Bu süreçte Beşiktaşlı yöneticilerin transfer için ceplerinden para vermedikleri ifade edildi. Eldeki 7milyon 500 bin euronun çok değerli görüldüğü, kulübün ince elenip sık dokuyarak hareket edeceği vurgulandı.

Siyah-Beyazlılar, devre arası transfer döneminde şimdiye kadar İstanbul BŞB'den sol bek Gökhan Süzen ve Ankaragücü'nün forveti Sinan Kurumuş'u renklerine bağladı.

CARLINHOS ISRARI SÜRÜYOR

DJURICIC’TE SONA DOĞRU 

İLLE DE FENER

HEDEF BARÇA!

KUYT’IN SNEIJDER YORUMU

MORATTI RESTİ ÇEKTİ

BAŞKAN, TRANSFERE EL KOYDU

Yayınlanma Tarihi:12:30,