SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılı kulüp, İtalyan devi ile kesin olarak anlaşmaya vardığını dün açıkladı. Sıra, Hollandalı 10 numaranın imzasına kaldı. Taraftarlar da Sneijder'i büyük bir coşkuyla beklemeye başladı.

CANTONA’DA ONA HAYRAN

İki sezon önce Sneijder, Inter ile Şampiyonlar Ligi'ni kazandığında transferin 1 numaralı ismi olmuştu. Manchester United, İtalyan devine tam 30 milyon euro teklif etmiş ancak Inter'i bir türlü ikna edememişti.

ManU efsanesi Eric Cantona da Hollandalı yıldıza olan hayranlığını gizlememiş ve şu yorumu yapmıştı: “Sneijder tam Manchester United'ın ihtiyacı olan bir oyuncu. Onun gibi bir oyuncu yok. Sneijder'i izlerken bazen kendimi görüyorum.”

HAMANN’DA ŞAŞIRDI KALDI 

Uzun yıllar İngiltere Premier Ligi'nde top koşturmuş eski Alman yıldız Dietmar Hamann da Sneijder'in Galatasaray'a transfer olma ihtimaline kayıtsız kalmadı. Hamann, “Son 2 yıldır kendisini tam anlamıyla gösteremedi. Kendisini tekrar kanıtlamak istiyorsa Liverpool'a gelmeli. Ama çok para kazanmak istiyorsa Galatasaray'a gider. İngiltere yerine Türkiye'yi tercih ediyorsa, parayı düşünüyor demektir” yorumunda bulundu.

CARLINHOS ISRARI SÜRÜYOR

DJURICIC’TE SONA DOĞRU 

İLLE DE FENER

HEDEF BARÇA!

KUYT’IN SNEIJDER YORUMU

MORATTI RESTİ ÇEKTİ

BAŞKAN, TRANSFERE EL KOYDU

 

Yayınlanma Tarihi:19:50,