SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hollandalı yıldızın olası transferiyle birlikte loca satışlarından 90 milyon Euro gibi inanılmaz bir rakam bekleyen başkan Aysal, böylece hem Sneijder'i kazanmış olacak hem de kulübün kasasını dolduracak…

G.Saray’a başkan seçildikten sonra yaptığı akıllı hamleler sayesinde kulübü hem maddi açıdan hem de sportif olarak düzlüğe çıkartan Ünal Aysal'ın son planı Wesley Sneijder'le birlikte kulübün kasasını doldurmak… Hollandalı yıldızın maliyetinin 30 milyon Euro'yu bulması nedeniyle maddi açıdan sıkıntı yaşamak istemeyen Aysal, TT Arena'ya gelecek taraftarlar sayesinde Sneijder'i finansman edecek. Hollandalı oyuncunun büyük bir hayran kitlesi olduğunu bilen ve bu sayede Arena'daki locaları satacağını düşünen Aysal, 90 milyon Euro'luk bir gelir bekliyor.

60 MİLYON EURO KALACAK

197 loca ile Real Madrid'in ardından dünyada en fazla locaya sahip olan sarı-kırmızılılar bu gücünü kullanacak. Sneijder sayesinde kalan locaları da satarak hem oyuncunun 30 milyon Euro'luk maliyeti karşılanmış olacak hem de kulüp 60 milyon Euro daha kazanmış olacak. Ekonomik açıdan tarihinin en rahat günlerini yaşayan G.Saray, böylece hiçbir sponsora ihtiyaç duymadan kendi göbeğini kesmiş olacak. Kısacası G.Saray'ın sponsoru yine başkan Aysal'ın akılcı hamleleri olacak.

Bahadır Çokişler

HERKESİN GÖZÜ ONDA!

‘F.BAHÇE BENAT’I İSTEDİ’

YENİ ROTA DJURİCİC 

SNEIJDER ÇOK YAKIN

PİSTİ RİNGE ÇEVİRDİLER

BU ADAM NE DİYOR?

FRANSIZ KALMAYACAK

VE NENE TERCİHİNİ YAPTI

UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL!

GUARDIOLA INGILTERE YOLUNDA

YANINDAYIZ MESAJI

İŞTE GERÇEK!

 

Yayınlanma Tarihi:07:06,