SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Wesley Sneijder'ın Galatasaray'a transfer olma ihtimalini konuşuyor, sarı-kırmızılı kulübün Hollandalı 10 numaraya verdiği süre hafta sonu bitiyor. İşte yılın transferinde son gelişmeler şöyle: Inter tamam, sıra Hollandalı'da.

Inter ile Galatasaray arasında 1 hafta süren pazarlıklar sonuçlandı. İki kulüp, 3 eşit taksitte ödenmek üzere 7.5 milyon euro bonservis ücretinde el sıkıştı. İtalyan devi için bu transfer sonlandı ve iş, Sneijder'in “Evet” demesina kaldı.

PESCARA MAÇINDA DA KADRO DIŞI

Inter Teknik Direktörü Andrea Stramaccioni de takımla çalışmasına izin verdiği Hollandalı yıldızını bugün ligde Pescara ile oynayacakları maçın 24 kişilik kadrosuna bile almadı.

Sarı-kırmızılı kulübün Wesley Sneijder'e sunduğu şartlarda değişiklik yok. 28 yaşındaki oyuncuya, İnter'de kazandığı yıllık 6 milyon euro imza parası olarak önerilmişti. 3 buçuk senelik sözleşme teklif edilen Sneijder'e her sezon için 3 milyon 200 bin euro garanti para ve maç başına 25 bin euro ödenmesi söz konusu.

VE MENAJERI LERBY İTİRAF ETTİ

Wesley Sneijder'in menajeri Soren Lerby de dün sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı ve “Her geçen gün Türkiye daha yakın bir hedef haline geliyor Wesley için. Kardeşi Rodney bu transferde büyük rol oynuyor. Hafta sonu her şey kesinlik kazanacak ama anlaşmaya çok yakınız” dedi.

Eğer dün olumsuz bir gelişme yaşansaydı Galatasaray KAP'a gereken açıklamayı yapacaktı.

Bahadır ÇOKİŞLER / AMK

HERKESİN GÖZÜ ONDA!

‘F.BAHÇE BENAT’I İSTEDİ’

YENİ ROTA DJURİCİC 

PİSTİ RİNGE ÇEVİRDİLER

BU ADAM NE DİYOR?

FRANSIZ KALMAYACAK

VE NENE TERCİHİNİ YAPTI

UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL!

GUARDIOLA INGILTERE YOLUNDA

YANINDAYIZ MESAJI

İŞTE GERÇEK!

Yayınlanma Tarihi:00:53,