SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’in sezonun ikinci yarısında başka bir takıma kiralık olarak gönderilmesi talimatı verdiği Sercan Yıldırım için tam 7 kulüp menajerler aracılığıyla sarı-kırmızılı kulübün kapısını çaldı.

Gaziantepspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediyespor, Elazığspor, Gençlerbirliği, Kasımpaşa ve Çaykur Rizespor’un talip olduğu Sercan Yıldırım için en yakın en ciddi teklifi Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor verdi.

Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak ile olan yakın ilişkilerinden dolayı Sercan Yıldırım’ı transfer edebileceğini düşünen Çaykyr Rizespor Kulübü, Sercan Yıldırım’ı satın alma opsiyonu ile kiralamak istedi.

Mustafa Denizli’nin transfer edilmesi için rapor verdiği Sercan Yıldırım için en zor süreç ise oyuncunun bu transfer teklifine sıcak bakmaması olarak gösteriliyor. Kariyerine Spor Toto Süper Lig’de devam etmek isteyen Sercan Yıldırım, Fatih Terim ile yaptığı özel görüşme de kiralık gönderilmesi durumunda tercihini Süper Lig’de mücadele eden bir takımdan yana kullanmak istediğini dile getirdi.

Mustafa Denizli’nin tüm ısrarına rağmen Çaykur Rizespor’dan gelen teklife sıcak bakmayan Sercan Yıldırım için Gaziantepspor ve Kasımpaşa’nın da çok ciddi şekilde nabız yoklamaya başladığı ve görüşmelerin yöneticiler seviyesinde ilerlediği kaydedildi.

‘ÜSTÜN OLAN BİZİZ’ / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:12:52,