SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“F.Bahçe'den bir kişi 2 gün önce bana gelip şaka gibi bir teklif sundu. 7.5 milyon euroyu 2.5 yılda ödeyeceklerini ve bonuslarıyla bu paranın 9 milyon euro olacağını söyledi.”

“Ben bonus bilmem. Masaya 12 milyon euro koymazlarsa bu iş olmaz. Zaten oyuncunun 3 yıl kontratı var, gidemez. Sakın Belhanda bana ahlaksızlık yapmaya kalkmasın.”

Fenerbahçeliler galibe en çok bu transfer döneminde strese girdi. Listenin başında yer alan Montpellier'in 10 numarası Younes Belhanda'da öyle gelişmeler yaşanıyor ki, gazeteci olarak bizler de fazlasıyla şaşırmış durumdayız.

BU SEFER ÇOK SİNİRLİYDİ

Şöyle anlatalım. Başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman'a yakınlığıyla bilinen her isim “Belhanda çoktan bitti” diyor. Hatta ısrarlarımıza ‘%100' diye cevaplar geliyor. Fakat işin Fransa kanadı durumun böyle olmadığı yönünde ısrarcı.

Dün Montpellier başkanı Lous Nicollin'le telefonla görüştük. Kendisini şahsi cep telefonundan arayarak Belhanda transferini sorduk. Oyuncusunun ismini duyunca ilk kez bu kadar sinirli geldi Nicollin'in sesi. Ve o sinirle son gelişmeleri aktardı:

‘OYUNCU SATILIK DEĞİLKİ’

“Fenerbahçe’den bir yetkili 2 gün önce bana gelip şaka gibi bir teklif sundu. 7.5 milyon euroyu 2.5 yılda ödeyeceklerini ve bonuslarıyla bu paranın 9 milyon euro olacağını söyledi. Teklif buydu. Ben oyuncum satılık değil diyorum, bana yapılan teklife bakın.

Ben bonus filan asla bilmem. Masaya 12 milyon euro koymazlarsa bu iş olmaz. Bunu onlara da söyledim. Zaten oyuncunun 3 yıl kontratı var, bir yere gidemez. Oyuncuyla anlaştıkları söyleniyor. Şimdiden uyarayım. Sakın Belhanda bana ahlaksızlık yapmaya kalkmasın.”

Kaan BORA/AMK

HERKESİN GÖZÜ ONDA!

‘F.BAHÇE BENAT’I İSTEDİ’

YENİ ROTA DJURİCİC 

SNEIJDER ÇOK YAKIN

PİSTİ RİNGE ÇEVİRDİLER

FRANSIZ KALMAYACAK

VE NENE TERCİHİNİ YAPTI

UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL!

GUARDIOLA INGILTERE YOLUNDA

YANINDAYIZ MESAJI

İŞTE GERÇEK!

Yayınlanma Tarihi:07:05,