SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da sürdüren F.Bahçe’nin iki yıldızı Caner Erkin ve Milos Krasic, ligin ikinci yarısında çok daha iyi futbol oynayacaklarını, sarı-lacivertli ekibin üç kulvarda da iddialı olduğunu söylediler.

FB TV’de yayınlanan ‘Günün Röportajı’ adlı programın konuğu olan futbolcular, F.Bahçe’nin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Sırp yıldızla CSKA günlerinden beri iyi arkadaş olduklarını belirten Caner, bu sayede Krasic’in de yalnızlık çekmediğini dile getirdi.

‘KAYIPLARIMIZDA DIŞ ETKENLERİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM’

İkili, şampiyonluk adaylarından biri olduklarını dile getirirken, Caner ” İlk yarıyı az puanla bitirdik. Bize yakışmadı, basit hatalarla puan kaybettik. 3 kulvarda da mücadele ediyoruz. 6 puanlık fark çok değil, şampiyonluk şansımız var.” dedi. Sırp yıldız da takım arkadaşının sözlerine katıldığını dile getirirken, “Yenemeyeceğimiz takım ve alamayacağımız kupa yok. Bence artık herkes birbirine alıştı ve artık iyi bir F.Bahçe izleteceğiz. 6 puan fark çok değil çünkü artık çoğu önemli maçımızı evimizde oynayacağız” dedi.

Özellikle deplasmanlarda istenmeyen sonuçlar aldıklarını söyleyen Türk oyuncu, “Ben Türkiye’nin en iyi takımı olduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca güçlüyüz de. Deplasmanlarda kötü oynadığımız düşünülüyor, bu da bizde baskı yaratıyor. Kayıplarımızda dış etkenler olduğunu düşünüyorum. Pek denecek bir şey yok” derken,Sırp hücumcu da önemli olanın takım ve birlik içinde olması gerektiğini takım arkadaşının sözlerine ekledi.

‘KOCAMAN ÇOK SABIRLI’

İkili, bu konuşmalarının ardından teknik direktör Aykut Kocaman hakkında da yorumlarda bulundular. Kocaman’ın çok iyi bir insan olduğunu söyleyen f.Bahçeli oyuncular, “Çok iyi niyetli ve iyi bir insan. Aynı zamanda da çok sabırlı” diye konuştular.

F.Bahçe taraftarının şaşırtıcı derece takımına sadık ve güçlü olduğunu belirten Krasic, “Önemli olan bu formanın değerli olduğunu unutmamak. Taraftarımız yensek de yenilsek de yanımızda oldu. Buna karşılık biz de iyi oynamalıyız. Sahada en iyi yapıp, mücadele etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Caner de takım arkadaşının sözlerini, “Her futbolcu bireysel olarak performansını yükseltmelidir. Sahada 1 kişi bile kötü olunca takıma yansıyor. Daha hırslı olmalıyız, camia olarak söyleyebilecek bir şeyimiz yok. Her zaman yanımızda oldu bu taraftar, söylenecek bir şey yok.” dedi.

F.Bahçe UEFA Avrupa Ligi gruplarını lider bitirmiş ve bir üst tura çıkmıştı, bununla birlikte Sarı-Lacivertli takım ligde lider G.Saray’ın 6 puan gerisinde.

‘NASIL ÖDEYECEKLER?’ / TIKLAYIN

STOCH’U AL ONU VER  / TIKLAYIN

'5 AY SONRA HESAPLAŞIRIZ' / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:11:47,