SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaman başbaşa konuştuğu golcü futbolcuya, “Sen benim en büyük kozumsun” dedi. Sow da “Fenerbahçe'ye hizmetlerimi henüz tamamlamadım. Daha yapacak çok işimiz var” karşılığını verdi.

Ara transferde kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir çaba harcayan Fenerbahçe Yönetimi, Senegalli yıldızı Moussa Sow'u isteyen Liverpool'un teklifini hemen geri çevirdi. Bu sezon attığı kritik gollerle dikkatleri üzerine çeken ve özellikle rövaşata golleriyle beğeni kazanan Sow'un transferine karşı çıkan teknik direktör Aykut Kocaman, Senegalli oyuncu ile birebir görüşme yaptı. Kocaman, ligin ikinci yarısında takımı zorlu bir maratonun beklediğine dikkat çektiği konuşmasında, “Sen benim en önemli kozumsun. Transferi kesinlikle kafandan çıkar” yorumunu yaptı.

BURADA ÇOK MUTLUYUM

Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu dile getiren Moussa Sow, kendisine her fırsatta büyük destek veren hocasına teşekkür ederek, “Bana güvendiniz. Transferimde önemli rolünüz var. Fenerbahçe'ye hizmetimi henüz tamamlamadım. Burada şampiyonluk görmek istiyorum” ifadelerini kullandı. Sarı-lacivertli takımın UEFA Avrupa Ligi'nde iddialı olduğunu dile getiren Sow, Süper Lig'de de iddialarının devam ettiğini hatırlatarak, “Liverpool'dan teklif almak çok güzel bir duygu. Ancak Fenerbahçe de önemli bir kulüp ve hedeflerimiz var. 2013 bizim yılımız olacak” dedi.

TALİPLERİ ARTIYOR! / TIKLAYIN

ÇOK HEYECANLIYIZ

SNEIJDER’DE KADER GÜNÜ

BELHANDA FENERBAHÇE’DE 

ARANAN KAN JUHASZ!

YENİ Q7 BRIAND

YETER ARTIK!

SNEIJDER’E TWITTER DOPİNGİ!

G.SARAY’IN TEKLİFİ…

STEPNE GOURCUFF

Yayınlanma Tarihi:11:30,