SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Busraspor’da kadro dışı bırakılan ve antrenmanlara çıkmadığı için kulüp tarafından 1 milyon 760 bin Tl’lik rekor bir cezaya çarptırılan Ozan İpek, bir an önce kulüp yönetimi ile aralarındaki sorunları çözüp sahalara dönmek istediğini belirtti.

Ozan İpek, Lig TV‘ye verdiği demeçte “Ben bir an önce futbola dönmek istiyorum. Bursaspor yönetiminden de bu olayın çözümü için yardım istiyorum. Sezonun ikinci yarısı başlamak üzere ve bu durumu çözmek için çok geç kalındı. Ben artık futboldan uzak kalmak istemiyorum. Tek isteğim sahalara dönmek.” dedi.

Kendisine özel tuttuğu bir antrenör eşliğinde çalışmalarını Antalya’da sürdürdüğünü sözlerine keleyen oyuncu, aldığı rekor düzeydeki ceza ile ilgili olarak da “Ceza konusunda başkanımız açıklamalarda bulundu. Antrenmanlara katılmadığım için böyle bir ceza almışım. Eğer yönetim ve teknik direktörümüzün takdiri bu yönde ise bana söyleyecek bir şey kalmıyor.” ifadelerini kullandı.

Ozan İpek, pazartesi günü Bursa’ya gelerek başkan İbrahim Yazıcı ile görüşmelerde bulunacak ve antrenmanlarını yeşil beyazlı kulübün alt yapı tesislerinde sürdürecek.