SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray ile Inter’in bonservis konusunda anlaşmasının ardından tüm gözler sarı-kırmızıların gözdesi Sneijder’e çevrildi. Hollandalı futbolcudan gelecek olan kararı bekleyen sarı-kırmızılılarda sözü eski futbolcu Hakan Şükür aldı.

TRT Spor ekranlarında konuşan Hakan Şükür, Sneijder transferi hakkında önemli ipuçları verdi. Eski Milli futbolcu, Sneijder’in Galatasaray’a gelmesi halinde Spor Toto Süper Lig’e renk geleceğini ifade etti.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hakan Şükür açıklamasında, “Fiyatlar buraya yansıyan şekilde değil. Şu rakama alındı deniyor ama Inter kulübü söylenen rakamlara bırakmayacak. Herkesin bildiği üzere Sneijder’in çok kaliteli bir isim olduğunu ben de biliyorum. Renk geitrecektir, hava getirecektir. Ama bu işler son ana kadar belli olmuyor. Oyuncunun 6.5 milyon euroluk bir bonservisi var. En son konuşmadan anladığım kadarıyla bu işi sponsorlar çözmeye çalışıyor. Size bir haber vereyim kulüple bu şekilde kendi aralarında anlaşmışlar. Olur ya da olmaz orasını artık hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:32,