SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Demirel ikinci yarı için umut dağıttı. Antalya kampında basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe’nin kaptanı, kötü günleri unuttuklarını ve kenetlendiklerini vurgulayarak, 3 kulvarda da şampiyonluk hedeflediklerini belirtti. Taraftarlardan da geçmişe sünger çekmelerini isteyen deneyimli kaleci, sakatlığını atlattığını ve ilk yarıdaki hataları tekrarlamayacağını dile getirdi. Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray ile aradaki puan farkını kapatarak şampiyon olacaklarına takım olarak inançlarının tam olduğunu belirtirken şöyle konuştu;

“BANA GALATASARAY TARAFTARINDAN DAHA ÇOK MESAJ GELİYOR”

“Biz hiçbir zaman Galatasaray’a karşı psikolojik olarak hiçbir zaman kötü durumda olmadık. 10 senede olanlar ortada. Ben, Fenerbahçe kalecisiyim ama bana Galatasaraylı taraftarlardan daha fazla mesaj geliyor. Olumlu ya da olumsuz farketmiyor. Mesala Fenerbahçe birini getiriyor, o konuşuluyor. Fenerbahçe birini getiremiyor; yine o konuşuluyor. Fenerbahçe her kesim tarafından çok konuşuluyor.”

“Daha zor durumda şampiyon olmayı başarmıştık. Konuşmadan, anlatmadan bazı şeyleri izah edemiyorsunuz ve biz de aklımızdaki sizlerle paylaşıyoruz. İstediğimiz ve inandığımız tek şey mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda mutlu sona ulaşmak. Üç hedefe de ulaşmak için ben ve takım arkadaşlarım elimden gelenin en iyisini yapacaktır. 1 haftadır buradayız ve bütün takım arkadaşlarım ne gerekiyorsa yapacak, taşın altına elini sokacak. Kendimizi, taraftarlarımızı ve camiamızı mutlu etmek adına tüm kulvarlarda başarıya ulaşacağız ve bunu başarmak için de elimizden geleni yapacağız. Buna söz veriyoruz. Bir kere 8 puan, bir kere de 9 puan geride geldik, bu sezon da aynısını yapabiliriz. Daha önce bunları yaşadık ve bu konuda tecrübelerimiz var. Bunları yaşadığım için buraya çıkıp konuşuyorum. İnşallah camiamızı mutlu edeceğiz.

“BAŞARAMAZSAK 5 AY SONRA HESAPLAŞIRIZ”

Hem kadro olarak, hem puan olarak hem de güç olarak aradaki puan farkını kapatabileceğimizi düşünüyoruz. Fenerbahçe’nin geçmişte neler yaptığonı hepimiz çok iyi biliyor. Aklımızdakileri, eylem olarak da sahaya dökerse en iyisini yapacağımızı düşünüyorum. Herkesle beraber birlikte olursak başaracağız, şayet başaramazsak 5 ay sonra oturur hep birlikte hep birlikte hesaplaşırız. Ancak şu anda köstek olmak değil destek olmak gerekir”

‘NASIL ÖDEYECEKLER?' / TIKLAYIN

‘SEBEBİ DIŞ ETKENLER’ / TIKLAYIN

STOCH’U AL ONU VER  / TIKLAYIN

 

Yayınlanma Tarihi:15:51,