SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

25 yaşındaki Carlinhos ve 21'lik Wellington Nem için Taffarel'in eski menajeri Frank Henouda 1 haftadır Brezilya'da. G.Saray bu iki isim için 15 milyon Euro ödemeye hazır…

Eskiden olduğu gibi G.Saray artık yaşı ilerlemiş futbolculara yönelmiyor. Teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda transferde hareket eden sarı-kırmızılılar, Brezilya'nın son şampiyonu Fluminense'nin iki genç oyuncusuna kafayı takmış durumda. Sarı-kırmızılılar uzun süredir gündemde bulunan 25 yaşındaki sol bek Carlinhos ve hücumun her bölgesinde görev yapabilen 21'lik Wellington Nem'i transfer edebilmek için kesenin ağzını açtı.

15 MİLYON EURO

Kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in eski menajeri Frank Herouda'yı, Brezilya'ya gönderen sarı-kırmızılılar bu iki oyuncuyu takip edip nabız yoklamasını istedi. Ancak Fluminense'nin Carlinhos'u satmak istememesi ve Wellington'ın da bir yıl daha ülkesinde kalma arzusu yönetimin elini kolunu bağlıyor. Yine de G.Saray Brezilya Milli Takımı forması da giyen iki oyuncu için 15 milyon Euro gibi yüksek bir öneri ile şansını zorluyor.

CHADLI YEDEKTE!

Fatih Terim'in transfer listesi şekillenmeye başlarken alternatif isimler de gündemdeki yerini koruyor. İmparator ilk olarak Fluminense'nin iki yıldızını isterken, bir aksilik yaşanma ihtimalini de göz önünde bulundurarak Twente forması giyen Faslı Chadli'yi de raporuna eklemiş durumda. 23 yaşında ve iki kanatta da forma giyebilen oyuncunun menajeri daha büyük bir transfer gerçekleştirmek için G.Saray'a sıcak bakmıyor ancak oyuncu Şampiyonlar Ligi faktörünü de düşünerek sarı-kırmızılılara yeşil ışık yakmış durumda.

Bahadır Çokişler

‘BU KEZ KADIKÖY'E KALMAZ!' / TIKLAYIN

‘LİDERLİK ZORDUR' / TIKLAYIN

SNEIJDER AN MESELESİ / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:11:50,