SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Toto Süper Lig takımlarından Orduspor, Manavgat ilçesinin Kızılağaç mevkisindeki Silence Beach Otel’in futbol sahasında devre arası kamp çalışmalarını sabah antrenmanı ile sürdürdü.

Teknik direktör Hector Cuper yönetiminde gerçekleşen antrenmana futbolcular, düz koşu ile başladı. Daha sonra FC Tobol maçında görev alan futbolcular yenileme çalışması ile antrenmanı tamamladı. Diğer futbolcular ise taktik çalıştı. Kaleciler ise kaleci antrenörü Hüsnü Karakoyun yönetiminde takımdan ayrı antrenman yaptı.

İkinci yarıda daha iyi performans göstermeyi hedefliyoruz

Antrenmanın ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Hector Cuper, takım olarak ligin ilk yarısında istedikleri sonuçları alamadıklarını belirterek, ”İkinci yarıda ilk yarıda gösterdiğimiz performansın daha iyisini göstermeyi hedefliyoruz” dedi.

İlk yarıda istedikleri şekilde dengeyi tutturamadıklarını, çünkü ilk 6-7 maçta galip geldikten sonra performans düşüklüğü yaşadıklarını dile anlatan Cuper, ligin ikinci yarısında daha iyi şeyler yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Kamp çalışmalarının çok güzel geçtiğini kaydeden Cuper, takımın konsantrasyonun yüksek olmasından memnun olduğunu söyledi.

Önümüzdeki günlerde bir özel maç daha yapacaklarını bildiren Hector Cuper, ”Bir transfer yapıldı gibi diyebiliriz. Yakın zamanda kesin olarak sonuçlanmasını bekliyoruz. Diğerlerinde de pazarlıklar sürüyor. Pozitif bir şeylerin olmasını bekliyoruz” diye konuştu.