SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da sürdüren Fenerbahçe, akşam antrenmanını gerçekleştirdi.

Serik ilçesinin Belek beldesindeki Sundito Zeynep Oteli’nin futbol sahalarında çalışmalarına devam eden sarı-lacivertli futbolcular, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde akşam antrenmanı yaptı. Antrenman öncesi sahada oyuncularıyla kısa bir toplantı yapan Kocaman’ın, KRC Genk maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunduğu ve sık yapılan hatalara karşı oyuncularını uyardığı belirtildi.

STOCH’U HAVAYA ATTILAR

Kocaman’ın ”2012 FIFA Puskas Yılın Golü” ödülüne layık görülen Miroslav Stoch’u kutlamasının ardından takım arkadaşları tarafından alkışlanan Stoch, 3 defa havaya atılarak tebrik edildi. Son kez havaya atılmasının ardından yere düşen Stoch’un arkadaşlarından kaçması renkli görüntüler oluşturdu.

Antrenmana koşuyla başlayan sarı-lacivertli futbolcular, ardından dar alanda pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenman sırasında Stoch, basına yansıyan açıklamalarını hatırlatarak takım arkadaşı Selçuk Şahin ile şakalaştı.

Öte yandan sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk ile adalesinde sertleşme bulunan Krasic çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürdü. Dün Belçika’nın KRC Genk ile yapılan hazırlık maçında başına aldığı darbe nedeniyle hastanede tedavi edilen Mehmet Topal ile gribal enfeksiyonu bulunan kaleci Volkan Demirel, takımdan ayrı olarak salonda çalıştı.

Sarı-lacivertli ekip, çalışmalarını Perşembe günü gerçekleştireceği antrenman ile sürdürecek.

Yayınlanma Tarihi:23:49,