SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“İki sene önceki şampiyonlukta sekiz puan geriden geldik. Aynı başarıyı tekrarlayabiliriz. Karabük maçında hatalı olan bizdik. Takım olarak hocamız Aykut Kocaman'a inanıyoruz”

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Vollkan Demirel ile ‘Uçan Hollandalısı' Dirk Kuyt, dün NTVSpor'da konuk olduğu Futbol Aktüel programında gündeme dair açıklamalar yaptı. Konuşmasına Stoch'un yılın golü ödülünü kutlayarak başlayan Volkan'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle: “İki sene öncesindeki şampiyonlukta sekiz puan geriden geldik. Aynı başarıyı tekrarlayacağımızı da inanıyorum. Futbolu bıraktıktan sonra da F.Bahçe'de görev almak istiyorum. Karabük maçında ben dahil hiçbirimiz kazanmak için bir şey yapmadık, bunun sorumluluğunu da aldık. Biz Aykut Kocaman'a inanıyoruz.”

Programın diğer konuğu Dirk Kuyt ise “Stoch adına çok sevindim. Bu zafer sadece onun değil F.Bahçe'nin de zaferi. Takımda birkaç sıkıntılı durum var ama düzelecek. Aziz Yıldırım, F.Bahçe için çok önemli birisi. Kulüp için hapse girdi. Bu sezon başarılı olup başkanı da mutlu etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YILIN GOLÜ ÖDÜLÜ STOCH'A

TÜRKİYE'Yİ SALLAR

Yayınlanma Tarihi:07:24,