SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin anlaştığı ama kadrosuna katmak için Montpellier kulübünü iknaya çalıştığı Younes Belhanda transferide kulüp başkanı Louis Nicollin, şartını açıkladı.

Paris Saint Germain’in eski teknik direktörlerinden Luis Fernandes’in Radio Monte Carlo’da yaptığı programa katılan Louis Nicollin, Belhanda’yi Fenerbahçe’ye verebileceğini söyledi. Ancak Montpellier başkanı garanti istiyor.

‘TÜRKLERİ SEVİYORUM AMA…’ 

Louis Nicollin, açıklamasında Belhanda için Fenerbahçe ile görüştüklerini doğrularken, “Bonservis için 15 milyon Euro istiyoruz. Ancak ödemede garanti konusunda sıkıntı var. Ben Türkleri severim ama Türk kulüplerine bu konuda güven olmuyor. Fenerbahçe’ye de öyle… Türkleri seviyorum ama Belhanda’yi isteyen ekip Şampiyonlar Liginden ihraç edilmiş bir kulüp’ dedi

Belhanda’yı İspanyol, İngiliz, Alman kulüplerine satmayı tercih edeceğini dile getiren Nicollin, “Ama Fenerbahçe parayı peşin verecekse onlarla da anlaşırız. Aksi takdirde bir sorun olduğunda ben Michael Platini’ye gidip dert yanmak istemiyorum” diye konuştu.

YILIN GOLÜ ÖDÜLÜ STOCH’A

TÜRKİYE’Yİ SALLAR

Yayınlanma Tarihi:15:00,