SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yakın çevresine dert yanan kurt teknik adam, “Galatasaray iyiyken, herkes iyi. Ama Galatasaray kötüyken, sadece ben kötüyüm! Bu filmi Canaydın zamanında görmüştüm” dedi.

Ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bir konuştu pir konuştu! 6-2 kazanılan Alanyaspor maçının ardından basın mensuplarının karşısına çıkan İmparator, “Oyuncu alırken yıllar sonrasını düşünmek zorundayız. ‘En yüksek bedelli oyuncu katkı sağlayacak' diye bir durum yok. Siz daha iyi araştırırsanız, neyin ne olduğunu daha iyi bilirsiniz. Bir karar vermişsem ona sahip çıkarım, ısmarlama işlere dikkat etmek lazım” ifadesiyle gündemi sarsmıştı.

BU FİLMİ GÖRDÜK… FATURA YİNE İMPARATOR’A…

Fatih Terim'in her transfer dönemi öncesi verilen sözlerin yine tutulmamasından şikayetçi olduğu öğrenildi. Bu konuda yakın çevresine dert yanan Terim'in, “Yine aynı film… Galatasaray iyiyken, herkes iyi ama Galatasaray kötüyken sadece ben kötüyüm. Aynısı Özhan Canaydın zamanında da bana yapıldı ve başarısızlığın faturası sadece bana kesildi. Şimdi de olası transfer ve sportif başarısızlığın sorumluluğunu bana yıkmak istiyorlar” dediği gelen haberler arasında.

KERİM FREI VE CICERO SANTOS’U ÖNERDİ AMA…

Kulübe yakın kaynaklar; geçen hafta gerçekleşen Ünal Aysal-Fatih Terim zirvesinde başkanın hocaya önerdiği iki oyuncunun Kerim Frei ve Cicero Santos olduğunu iddia etti. Bu sezon iki takımın formasını giyen Kerim'in transferi kurallar gereği mümkün değil. Geçmişte Avrupa'da tutunamayan Brezilyalı Cicero da kapalı kutu. Transferde yine bekletilen Terim, yönetime verdiği isimlerle ilgili gelişmeleri uzaktan takip etmekle yetiniyor.

Egehan ŞENGÜL/AMK

CARLINHOS ADIM ADIM…

SNEIJDER SEFERBERLİĞİ

 

Yayınlanma Tarihi:07:20,