SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Werder Bremen maçının ardından düzenlenen basın toplantısında daha iyi bir oyun beklediğini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-0 kaybettikleri Werder Bremen maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, “İlk yarıda daha kontrollüydük ve daha iyi işler yapmaya çalıştık. Pozisyonlar bulduk. İkinci yarı başında beklenmeyen bir hatayla yediğimiz gol oyunumuzu bozdu. Daha iyi bir oyun bekliyordum. Oyuncularımızın genel durumunu görmüş olduk. Skor olarak kaybetmek üzücüydü” dedi.

‘GİRAY’IN ARAMIZA NE ZAMAN DÖNECEĞİ…’

Güneş, sezon sonuna kadar takımdan ayrı kalacağı öğrenilen Giray Kaçar’ın durumuyla ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Bugün telefonla başkanla görüştüm ve aldığım bilgi olumsuz görünüyor. Kendisi gelecek ve tekrar konuşacağız. Bizimle bir süre olmama ihtimali çok fazla. Kendisiyle görüştükten sonra ancak detaylı bilgi sahibi olacağım. Çünkü ilk muayenede olumsuzluk vardı ve birkaç muayeneden sonra karar verilecekti. Son sonuçlara göre olumsuz bir hava görünüyor. Giray’ın durumu bizim için sürpriz oldu. Transfer konusunda bir karar vereceği elbette. Beklenmeyen bir şeydi çünkü. Defansımızda hem sayısal hem de oyuncu olarak büyük bir kayıp. Çünkü Giray son dönemde iyi de oynuyordu. Bamba’nın da olmaması bu dönemde bize bir sıkıntı yaratabilir. Giray’ın ne zaman aramıza döneceği konusunda şu anda kesin bir şey söyleyemiyoruz ama bana verilen bilgiler olumsuz. 6 ay dediler, başka şeyler dediler. Ortaya çıkması bu durumun kendisi açısından olumlu. Ortaya çıkmayabilirdi de. Başlangıçta oynayabilir dendi, idmana çıkabileceği söylendi. Daha sonra ‘çıkmasın’ dendi. Bu tür kaoslar arasında benim de bir açıklama yapmam çok sağlıklı olmaz. O nedenle kesin bir şey söyleyemiyorum. Sadece olanları size aktardım”.