SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şu anda Antalya’da bulunan Rodrigues, transferin idari menajer Hasan Çetinkaya’nın araya başkalarını sokmaya çalıştığını ileterek, “Önce benden transfer için yardım istedi, görüştük sonrasında da araya başkalarını da sokmaya çalıştı. Bu duruma Kulüp Başkanı Viera çok kızdı ve oyuncunun fiyatını arttırdı.” dedi.

Başkan’ın Oscar Cardozo’nun transferi için 13-14 milyon Avroyu uygun gördüğünü ancak bu gelişmenin ardından fiyatın 20 milyon Avorya çekildiğini ileten FIFA Menajeri Rodrigues, “Fenerbahçe’nin şu anda oyuncuyla ilgilenip ilgilenmediğini bilemiyorum.” ifadelerini kullandı.

anlaşmışken araya başkalarını sokmaya çalıştı” dedi. Oscar Cardozo geçen yaz Fenerbahçe'nin transfer listesindeki bir numaralı isim olarak uzun süre gündemde kalmıştı. Ancak Benfica'lı golcünün Sarı-Lacivertlilere transferi son anda suya düşmüştü. Bu transfer hikayesinin perde arkasını Cardozo'nun o dönemde menajerliğini üstlenen Portekizli FIFA menajeri Paulo Rodrigues anlattı.

Oscar Cardozo'nun transferi hakkında menajer Paulo Rodrigues'in verdiği bilgileri Benfica kulübü başkanı Luis Vieira da BUGÜN gazetesine yaptığı açıklamalarla doğrularken, Paraguaylı golcünün transferinin hala mümkün olup olmadığı hakkında ise “Bunlar özel konular. Bu konuda cevap vermem ama transfer dönemlerinde her şey mümkündür fakat bu kez koşullar değişti.” cevabını verdi.