SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezona Feda ile başlayan ancak şampiyonluk hedefini ‘Feda' etmeyen Beşiktaş, ikinci devreye de tam gaz hazırlanıyor. Antalya'da yağmura aldırmadan çalışmalarını sürdüren siyah- beyazlı takım lige bıraktıkları yerden başlamaya da kararlı. Beşiktaş kaptanı İbrahim Toraman da çalışmaların çok iyi bir şekilde devam ettiğini belirterek taraftarlara mesajlar verdi.

“Her şey çok iyi gidiyor” diyen kaptan, “Sezon başında bizden fazla bir şey beklenmiyordu. Ama biz öncelikle takım olmayı başardık. Her oyuncu diğeri için oynamayı başardı, birbirimizini açıklarını kapatmayı becerdik. İkinci devre de bunu devam ettirmek istiyoruz. İyi yaptığımız işleri sürdürüp eksik yaptıklarımızı düzelterek zirveye doğru devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BU KENETLENMENİN EŞİ YOK

Ezeli rakiplerinin önemli transferler yaptıkları değerlendirmesine yorum yapan İbrahim Toraman, “Herkes eksik oldukları yeri güçlendirmek istiyor. Bunun için takviyeler yapılıyor. Biz de mutlaka böyle yapacağız. İşimiz sezon başında da kolay değildi. Yine kolay olmayacak. Ama bu bizi yıldırmayacak. Kimi alırsanız alın, kimi transfer ederseniz edin bir gerçek var ki sahada takım olan mutlu sona ulaşacak. Şu anda zirvede tüm puanlar yakın. Kimin şampiyon olacağını bilemeyiz. 17 maç daha var. Ve herkes herkesi yenebiliyor.

Biz de takım olma avantajını kullanarak aradan sıyrılabiLeceğimize inanıyoruz. Tabii ‘kesin şampiyon oluruz' demek zor. Ama maç maç düşünüp, yolumuza adım adım devam edersek daha iyi yere geleceğimizi biliyoruz. Bu seneki takımda benzeri pek de görülmeyen bir kenetlenme var. Bunu kullanırsak başarılı olacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Son olarak Beşiktaş taraftarına da mesaj gönderen Toraman, “Onlar her zaman bizim yanımızda oldu. Yine olacaklarını biliyoruz. Özelilkle iç sahadaki maçlar çok önemli. Kapalı tribünün de dolması ve taraftarımızın dolu tribünlerle bizimle birlikte olması bizim işimizi çok daha kolaylaştıracaktır. Herkes gereken fedakarlığı yapmalı diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

‘KİMSE İYİ OYUNCUSUNU VERMEK İSTEMİYOR!'

KARTAL’IN TADI YOK!

Yayınlanma Tarihi:09:30,