SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tottenham’ın Galli yıldızı Gareth Bale’i 100 milyon euro bonservis bedeliyle transfer ederek piyasanın altını üstüne getiren ve rekor kıran Real Madrid’de yeni hedef belli oldu. El Mundo Deportivo gazetesinde yer alan habere göre, İspanyol devinin başkanı Florentino Perez, devre arasında Radamel Falcao’ya Real Madrid forması giydirmek istiyor.

HAYALİNDEKİ HÜCUM HATTI

Bale-Falcao-Ronaldo üçlüsüyle hayalindeki hücum hattını oluşturmak isteyen Perez, bu transferi mutlaka gerçekleştirmek isterken, Fransız golcü Benzema’yı yetersiz bulan teknik adam Ancelotti de bu transferi onaylıyor.

REAL İSTERSE SERBEST KALIR…

İspanyol devi Falcao için daha önce de devreye girmiş ancak 40 milyon euroluk bonservis bedelini yetersiz bulan Atletico Madrid, ezeli rakibinin bu teklifine “hayır” demişti. El Mundo Deportivo’daki haberin en ilginç yanı ise, Falcao’nun yeni takımı Monaco ile imzaladığı sözleşmedeki bir madde… Fransız ekibine, sezonu 10 milyon eurodan, 4+1 yıllık imza atan Falcao’nun sözleşmesinde, “Real Madrid ister ve bonsevisi verirse serbest kalır” maddesi bulunuyor.

Falcao için sözleşmesindeki maddeden dolayı önceliği bulunan Real Madrid, bu transferi ara transfer döneminde mutlaka bitirmek istiyor.

Birkan EROL / AMK

Yayınlanma Tarihi:13:47,