SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Beşiktaş’a transfer olan Gökhan Süzen, Beşiktaş forması ile kalıcı olup kendini ispatlamak istediğini söyledi.

Beşiktaş ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Gökhan Süzen, yeni takımının kamp yaptığı Antalya’nın Manavgat ilçesindeki otelin tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Gökhan Süzen, 5,5 yıldır Süper Lig’de oynadığını belirterek, ”İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da büyük maçlarda oynadım, maç tecrübem var. Buraya oynamak, kendimi ispatlamak için geldim” dedi.

Rekabete her zaman hazır olduğunu, rekabetin olmadığı yerde başarı olmayacağına dikkati çeken Gökhan, formayı hak edenin giyeceğini, hak ederek formayı giyen olmak istediğini kaydetti.

Beşiktaş’a bu kadar istenilip transfer olmanın gurur verici olduğunu dile getiren Gökhan, transferinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çok istenildiği kulübe geldiğini, beklentilerin farkında olduğunu vurgulayan Gökhan Süzen, ”Elimden geleni yapıp siyah-beyazlı formaya layık olmaya çalışacağım. Eski kulübümden ayrılmak benim için zordu, güzel günlerim oldu. Başkanımıza, yöneticilere, Bülent hocaya çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.