SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal ve Arıboğan, Sneijder'in babasını ikna etti. Mali yükten kurtulmak isteyen Inter bonservisten vazgeçerse, Wesley Sneijder ‘Aslan' olacak.

BABASI ONAY VERDİ

Galatasaray, Inter'de kadroya alınmayan Wesley Sneijder için şu ana kadar en yüksek teklifi yapan kulüp. Ancak Aslan bununla da kalmadı. Başkan Ünal Aysal, kulübün CEO'su Lutfi Arıboğan ile birlikte yürüttüğü transfer harekatında bizzat Sneijder'in babası Barry ile buluştu.

SIRA KULÜBÜNE GELDİ

Baba Sneijder, Galatasaray'ın pozitif yüzünü görüp bu transfere onay verdi. Maddi şartlar sağlanması halinde, her yaz tatil için ailesi ile Kuşadası'na giden oğlu temelli olarak İstanbul'a gelecek! Aysal-Arıboğan ikilisi, aile kısmını çözdükten sonra rotalarını Sneijder'in kulübü Inter'e kırdılar.

GALATASARAY ‘TOK ALICI’

Üç yıl daha sözleşmesi bulunan Sneijder'in Inter'e sezonluk maliyeti 10 milyon euro! Aslan ‘tok alıcı'yı oynuyor. İtalyan devi, Hollandalı yıldızı bonservissiz göndermeyi kabul ederse, Sneijder'ın transferi an meselesi.

ADALILAR DA İSTİYOR AMA…

Wesley Sneijder'in ismi ocak transfer döneminde birçok kulüple anıldı. İngiltere Premier Ligi'nden Manchester United, Tottenham ve QPR'ın Hollandalı 10 numara ile ilgilendiği dillendirilse de 3 kulüp de Sneijder'i almaya niyetli değil. 1984 doğumlu yıldız oyuncu için ara transferde tüm yollar Florya'ya çıkıyor.

Egehan ŞENGÜL/AMK

ESKİ ASLAN YUNANİSTAN'A GİTTİ!

‘TRABZONSPOR'U SEVİYORUM'

‘SCHALKE'YE ELENİRSEK…'

FATİH TERİM YENİ SHAQIRI'Yİ BULDU

Yayınlanma Tarihi:07:25,