SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, özellikle sol kanattan çok memnun değil. Miroslav Stoch'la yaşadığı sorunlar ve oyuncununun istikrarsız yapısı, Caner Erkin'in iyi oyununa karşı ofansa efektif bir katkı yapaması sonrası 2 oyuncunun da iyi özelliklerinin toplandığı bir isim arayan Kocaman'ın en büyük isteği Sercan Sararer'di.

Milli takımda yıldızı parlayan ve Abdullah Avcı tarafından 11'de oynatılan 23 yaşındaki oyuncu için sezon başında birçok girişimde bulunan sarı-lacivertliler, oyuncunun Bundesliga'ya yeni çıkan takımı Fürth'le bu tecrübeyi yaşama isteği sebebiyle transferi gerçekleştirememişti.

Fakat Fürth, Bundesliga'da istediği yerlerin çok uzağında. 18 takımlı ligde son sırada kalan Fürth'te Sercan Sararer artık takımdan ayrılmayı çok istiyor. Hatta F.Bahçe ile de uzun süredir pazarlık halinde. Sözleşmesi sezon sonu biteceği için transfer görüşmelerini menajeri üzerinden kulübünden bağımsız yapan futbolcuyla ilgili dün çok ilginç bir iddia kulağımıza geldi.

Buna göre Sercan, İtalya Serie A'nın son şampiyonu Juventus'la şimdiden ön protokol imzaladı. Gelecek sezon İtalyan ekibinde forma giymesi gündemde olan milli yıldız için sarı-lacivertliler nasıl bir formül bulacak merak konusu.

Kaan BORA / AMK

YAZIN DENİZ KIŞIN FUTBOL

FENERBAHÇE'Lİ YÖNETİCİNİN AYAĞI KIRILDI

Yayınlanma Tarihi:07:19,