SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in sahasında Real Sociedad ile oynadığı ve 4-3 kazandığı maçta, teknik direktör Jose Mourinho’nun kaleci Iker Casillas’ı yedek bırakması yine olay olurken, maç öncesinde ve esnasında ilginç anlar yaşandı.

İspanya La Liga’da oynanan Real Madrid – Real Sociedad mücadelesinde ön plana çıkan olay kaleci Iker Casillas’ın, Malaga maçında olduğu gibi, yine teknik direktör Jose Mourinho tarafından yedek bırakılması oldu.

CASILLAS’A ALKIŞ MOURINHO’YA TEPKİ!

Madrid ekibinin sahası Santiago Bernabeu’da oynanan mücadele başlamadan önce ilk 11’ler okunurken kaleci Adan’ın ismi söylenince stadyumda büyük bir ıslık sesi yükseldi. Yedek kulübesindeki isimler okunurken ise Iker Casillas’ın adı anons edildiğinde tüm stadyumda bir alkış koptu. Taraftaların bu hareketi, Casillas’ı destekeledikleri ve Mourinho’nun tecrübeli kaleciyi yedek bırakmasından memnun olmadıkları şeklinde yorumlandı.

CASILLAS KAPTANLIĞI İSTEMEDİ!

Maçın 6. dakikasında Real Madrid’de kaleci Adan’ın kırmızı kart görmesinin ardından, teknik direktör Jose Mourinho Callejon’u oyundan aldı ve Iker Casillas kaleye geçti. Bu maçta Real Madrid formasıyla ilk kez kaptanlık pazubandını takarak çıkan yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo, Casillas’ın oyuna girmesiyle pazubandı İspanyol kaleciye götürdü fakat Casillas pazubandı takmayı reddetti. Tecürbeli kalecinin moralinin de maç boyunca bozuk olması bir hayli dikkat çekti.

Maçta ayrıca, Cristiano Ronaldo’nun 67. dakikada Real Madrid’i 3-2 öne geçiren golü atmasının ardından teknik direktör Jose Mourinho gol sevincine ortak olmadı ve bir hayli sinirli olduğu gözlendi.

Yayınlanma Tarihi:22:18,