SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Geçen sezonun gol kralı Trabzonspor maçının ardından söyledikleri sözler nedeniyle pişman olduğunu ifade ederken kırdığı herkesten özür diledi. Şampiyonlar Ligi’ndeki Schalke eşleşmesini ve kendi performansını NTVSpor’a değerlendiren Burak Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

“Şampiyonlar Ligi'nde istediğimiz noktaya gelmek bizi mutlu ediyor. Sadece ligde biraz daha az puan kaybedebilirdik. Yoğun maç programı nedeniyle yaşanan kayıplar oldu. Bunlar olmasaydı rakiplerimizle puan farkını daha da açabilirdik.

Her ne kadar tanıdığım insanların bulunduğu ve bildiğim bir camiaya gelsem de ben yeni transferim. İster istemez bir alışma süreci yaşadım. Şimdi devre arasında iyi bir kamp ile ligin ikinci bölümünde daha başarılı olacağımı düşünüyorum

İnsan sevdiği değer verdiği kişilerin sözlerine daha çok kırılıyor. Galatasaray'a geldiğim günden bu yana çok eleştirildim. Bu eleştirilerin birçoğuna katılmasam da hepsine saygılıyım.

ASLAN GİBİ SAVAŞACAĞIZ

Trabzonspor maçının ardından yüksek adrenalinle söylememem gereken sözler sarf ettim. Bunlar için pişmanım. Trabzonspor efsanelerinden kimin kalbini kırdıysam özür dilerim. Onlar benim abilerim büyüklerim. Trabzonspor için ne fedakarlıklar yaptığımı nasıl mücadele ettiğimi herkes biliyor.

Shalke bizim gönlümüzden geçen takımlardan biriydi. Onlarla eşleşmemiz turu geçtiğimiz anlamına gelmiyor tabii ki. Aslanlar gibi çıkıp mücadelemizi vereceğiz, umarım sonunda gülen biz oluruz.

İŞTE FALCAO GERÇEĞİ

BİR TAŞLA İKİ KUŞ!

‘BU İŞİN ÇİVİSİ ÇIKTI’

Yayınlanma Tarihi:22:22,