SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PSG ile yollarını ayırmaya hazırlanan Nene’nin yeni adresinin neresi olacağı merakla beklenirken, golcü oyuncunun hamleleri kafa karıştırıyor. Daha önce yaptığı açıklamada kariyerine ülkesi Brezilya’da devam etmek istediğini dile getiren Nene’nin Santos ve Flamengo ile hala anlaşmaya varamaması “Beşiktaş’a mı gelecek’ sorusunu akıllara getirdi. Fransız ekibinde ayda 375 bin euro kazanan Nene’ye Brezilya kulüplerinin bu ücreti ödemesi oldukça zor görünürken, kulislerde Beşiktaş’ın yıldız golcüye yeni bir kontrat önerdiği konuşuluyor.

KATAR KULÜBÜYLE GÖRÜŞÜYOR

öte yandan, takımı PSG’nin Katar’daki kampına katılan Brezilyalı Nene, ekibi Fransa’ya dönmesine karşın bu ülkede kaldı. Sezon başından beri adı Beşiktaş ve Galatasaray’la zaman zaman anılan forvetin Katar Birinci Lig takımlarından Al-Arabi takımıyla transfer görüşmesi yaptığı belirtiliyor.

L’Equipe’in haberine göre transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Nene’nin bu takımla anlaşmaya varmasa dahi Katar’ın diğer önemli kulüpleriyle de görüşüp futbol yaşantısına orada devam etmek istediği belirtiliyor.

ŞAMPİYONLUK REÇETESİ! / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:20:10,