SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki Sundito Zeynep Oteli’nin futbol sahalarında çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’de futbolcular, teknik direktör Aykut Kocaman gözetiminde sabah antrenmanı yaptı.

Antrenmana hafif koşuyla başlayan sarı-lacivertli futbolcular, top kontrolü ve dar alanda kısa paslaşma gerçekleştirdi. Daha sonra ayak tenisi oynayan futbolcular, yarı alanda çift kale maç yaparak idmanı tamamladı. Çift kale maç sırasında Milos Krasic’in, ayağında ağrı hissetmesi üzerine saha kenarına gelmesi dikkati çekti.

Kaleciler Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Mert Günok ve Erten Ersu ise antrenmanda önce kaleci antrenörü Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. Kaleciler, daha sonra çift kale maçta yer aldı.

Sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk antrenmanda yer almazken, tedavisine otelde devam edildi. Oğlu Aidan Kuyt’ın kaza geçirmesi üzerine izin alarak dün İstanbul’a giden Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt ise bugün sabah saatlerinde kampa tekrar katılarak antrenmanda yer aldı.

Antrenmanı Alanya’dan gelen çok sayıda sarı-lacivertli taraftar da takip etti. Antrenman sahasının bulunduğu alanın dış bölümünde tezahüratlarla takımlarına destek veren taraftarlar, idmanın ardından uzun süre teknik direktör Aykut Kocaman’ın yanlarına gelmelerini bekledi. Bir süre sonra Aykut Kocaman, taraftarların yanına gelerek fotoğraf çektirdi.

FOTO MUHABİRİMİZ ESER ERENLER’İN OBJEKTİFİNDEN İDMAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 STOCH'TA GİDİYOR

KARTAL MI OLUYOR?

OĞLU KAZA GEÇİRDİ!

Yayınlanma Tarihi:15:20,