SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

QPR’ın Tecrübeli teknik direktörü Harry Redknapp, Inter’de sorunlar yaşayan yıldız oyuncu Wesley Sneijder’in Queens Park’a önerildiğini, ancak yıldız oyuncunun yüksek maaşının bu transferin önündeki en büyük engel olduğunu söyledi.

Haftalık 250.000 avro maaş alan Wesley Sneijder, Inter’de iyice gözden düşmüş durumda. Bununla birlikte oyuncunun yüksek maaşı transferinde en büyük engel olarak göze çarpıyor. QPR’ın teknik patronu Harry Redknapp de Hollandalı’yı takımında görmek isteyenlerden biri, fakat oyuncunun Loftus Road’a katılmasına mucize gözüyle bakıyor.The Sun’a konuşan 65 yaşındaki teknik adam, “Menajerin biri tarafından Sneijder’i ister miyim diye soruldu. Ben de ‘Tabii ki isterim, ama haftalık 250.000 avro maaş alan bir oyuncuyu QPR’a getiremeyiz.’ dedim. Menajerin adını vermeyeceğim, ama böyle bir transferin gerçekleşmesi şu an için imkansız.” şeklinde konuştu.

Tottenham’ın eski antrenörünün transfer dönemini oldukça yoğun bir şekilde geçirmesi bekleniyor. Düşme potasının en dibinde bulunan QPR’a ilk yarının ortalarında katılan tecrübeli çalıştırıcının takımı ligin dibinden kurtarmak için Ocak ayında bir kaç takviye yapması kesin.

Bununla birlikte Redknapp, transferde isimlerden bahsetmekten kaçındı ve sadece “Göreceğiz.” dedi.

QPR, Premier Lig’de 13 puanla son sırada bulunuyor.

Yayınlanma Tarihi:12:02,