SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karabükspor yenilgisinden sonra “görevimi bırakıyorum” diyerek istifa eden F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman bu kararı alma sebebini açıklığa kavuşturdu.

Tecrübeli hoca, ”İstifamın iki nedeni var. 27 puanı anlatabileceğim bir durum yoktu. O puanı anlatamazdım. Bir de futbolcularıma son dönemde verilen yanlış cezalar. Bunu oyuncularıma anlatamıyordum. Birisinin sorumluluk alması gerekiyordu. Ben de sorumluluğu aldım” dedi.

‘YÖNETİME İKİ İSİM VERDİM’

Hücum hattına yönelik, asist ve golleriyle takıma katkı yapacak bir oyuncu ile ilgilendiklerini söyleyen Kocaman, “Yöneticilere iki isim verdim. Bu transfer kolay gerçekleşecek bir transfer değil. Takımında ilk 11’de oynayan, direk katkı verecek bir oyuncudan bahsediyorum. Transferi olursa kamptan sonra aramıza katılır. Bunun yanı sıra Sow ve Kuyt’ın gol yükünü azaltacak, kenardan hücuma katkı yapabilecek bir başka oyuncu için de arayışlarımız var” diye konuştu. Kocaman’ın ‘transferi zor olacak’ diyerek işaret ettiği ismin Montpellier forması giyen Belhanda olduğu tahmin ediliyor.

VOLKAN VE KUYT İLE GÖRÜŞTÜ

Bu arada Fenerbahçe, Antalya kampının ikinci gününde sabah yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Serik ilçesi Belek beldesindeki Sentido Zeynep Golf Otel’de devre arası kampını yapan sarı-lacivertli futbolcular, antrenmana hafif koşuyla başladı. Yobo ve Sezer’in katılmadığı antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından top kontrolü çalıştı.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, daha sonra iki gruba ayrılarak yarı sahada çift kale maç yaptı.

Antrenmanın sonunda teknik direktör Kocaman, Volkan ve Kuyt ile saha ortasında bir süre görüştü.

MENAJERİ NOKTAYI KOYDU / TIKLAYIN

‘CANER’DEN DAHA İYİYİM’ / TIKLAYIN