SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Zor günlerde futbolcularımın gösterdiği reaksiyon ve birlikte hareket etme duygusu beni umutlandırdı. Burada zor zamanları da güzel günleri de beraber yaşadık. Yaşananlar geride kaldı, hayat devam ediyor…”

Karabük maçından sonra basın toplantısında istifa eden ancak futbolcular, yönetim ve taraftarın yoğun baskısıyla görevine devam eden teknik direktör Aykut Kocaman ilk kez konuştu. Antalya kampının ikinci gününde gazetecilerin ısrarlı davetine medya sorumlusu Orkun Yazgan aracılığıyla karşılık veren tecrübeli teknik adam, “Hayat tüm güzellikleriyle devam ediyor” mesajını yolladı.

‘SIKINTILARI BERABER ATLATTIK’

Zor dönemden geçtiklerini, ancak yönetim, futbolcu, taraftar üçgeninde herkesin birlikte haraket ederek sıkıntıyı atlattıklarını dile getiren Kocaman, “Zor günlerde futbolcularım gösterdiği reaksiyon, birlikte hareket etme duygusu beni gelecek adına umutlandırdı. Fenerbahçe'de çok zor zamanları da güzel günleri de hep beraber yaşadık. Yaşananlar geride kaldı, her şey daha güzel olacak” dedi.

‘HERKESE AYNI SEVGİYLE’

Sabah basına açık olarak yapılan ilk antrenmanda oldukça neşeli görünen Kocaman, futbolcularıyla sık sık şakalaştı. Çalışmanın bir bölümünde topla oynayan tecrübeli teknik adam, ikinci yarı öncesinde motivasyon anlamında büyük çaba harcıyor. Her futbolcuya aynı sevgi ve yakınlığı gösteren Aykut Kocaman, birlikte yola çıktığı öğrencilerinin çalışma arzusunun üst düzeyde olduğunu ve ikinci yarı için durumdan memnuniyetini dile getirdi.

SALİH UÇAN TEMPOYA DAYANAMADI

Teknik Direktör Aykut Kocaman, Belek kampının ilk gününde futbolcuların adeta pestilini çıkardı. Günü çift idmanla tamamlayan Kanarya'da bazı futbolcular tempodan etkilendi. Salih Uçan, sabah çalışmasında istifra etmesine rağmen çalışmaya devam etti.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK

ROBERTO CARLOS’U HATIRLATTI

KARTAL OLUYOR

BELHANDA’YA NİANG TAKTİĞİ

‘KULÜBÜMLE ANLAŞIN’

CANER’DEN DAHA İYİYİM

2013 MODEL ASLAN

BU OYUNCULARLA OLMAZ

VARSA YOKSA ZARATE!

Yayınlanma Tarihi:10:05,