SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

KARARA BAĞLANACAK!

Galatasaray’da büyük gün sonunda geldi çattı. Taraftarların merakla beklediği devre arası transferleri sonunda bugün netlik kazanıyor. Dün topbaşı yapan sarı-kırmızılılarda bugün Antalya'ya uçmadan önce başkan Ünal Aysal ile teknik direktör Fatih Terim kritik bir toplantı gerçekleştirecek. İkilinin bu buluşmasında ise herkesin merak ettiği transferler ortaya çıkacak. Başkan Aysal'ın aklında 5 dünya yıldızı bulunuyor. Bu isimler için nabız yoklatan G.Saray Başkanı, Terim'in beğenisine sunacak. Tabii ki İmparator da listesini ve raporunu hazırladı.

TRANSFERLER SCHALKE İÇİN…

Devre arasında sadece tatil yapmayan, alınacak oyuncuları da iyice izleyen ve yardımcılarına izleten Terim aralarında önemli isimlerin de bulunduğu bir liste sunacak. Aysal ve Terim ellerindeki oyuncuları masaya yatırıp hem fayda hem de maliyet açısından değerlendirme yapacak. Bu doğrultuda da en az 3 ismin sarı-kırmızılı formayı giymesi için çalışmalar başlayacak. Ocak sonuna kadar gerekli yıldızlar G.Saray'a kazandırılmaya çalışılacak. Şampiyonlar Ligi'ndeki Schalke eşleşmesini önemli bir fırsat olarak gören Terim ve Aysal, Avrupa'da yola devam etmek için ince eleyip sık dokuyor.

YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLADI!

Galatasaray’da alınacak yeni isimler kadar gönderilecek oyuncular da merak ediliyor. Teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda devre arasında bir çok isimle yollar ayrılacak. Cris'in ardından Milan Baros, Çağlar Birinci'nin ayrılması gündemde. Alınacak oyunculara göre Hakan Balta ve Gökhan Zan da elden çıkartılabilir. Bulduğu tüm şansları harcayan Sercan Yıldırım da gözden çıkartılmış durumda.