SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıkları için teknik direktör Aykut Kocaman’la birlikte Antalya’ya geldi. Saat 22.00 sıralarında Antalya Havalimanı’na inen sarı lacivertli ekip, kalabalık bir taraftar topluluğu karşıladı.

Antalya kampı sonrası ana hedeflerinin lig yarışında yeniden iddialı olduklarını herkese göstermek olacağını belirten Kocaman, “Bunu göstermek için de iyi çalışmamız lazım. Herkes kendini hazırlasın çünkü bizi Antalya'da çok yoğun bir program bekliyor” diye konuştu.

Kocaman, takımın son durumuyla ilgili Antalya'da daha geniş kapsamlı bir toplantı da yapacağını ifade etti ve “Burada geçmiş dönemle ilgili hatalarımızı, gelecek dönemde yapmamamız gerekenleri daha rahat masaya yatıracağız” dedi. 47 yaşındaki teknik adamın çok sakin olduğu gözlenirken FB TV'den yayınlanan idman görüntülerinde bu sakinliği gözlerden kaçmadı.

İLK İDMANDA SADECE SEZER VE SEMİH YOK

Sarı – lacivertlilerin ilk idmanında 2 eksik vardı. Spor Toto Süper Lig'de oynanan son Karabükspor maçında sol ayak bileği burkulan Sezer Öztürk, İstanbul'daki antrenmanda yer almadı. Sezer, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürürken takımla birlikte Antalya kampında yer aldı. Ayrıca ayak parmağında mantar olan Semih de tek seferliğine idmana çıkmadı.

BAŞKAN YILDIRIM BUGÜN KAMPA KATILACAK

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 10 gün boyunca takımla aynı otelde konaklayacak olan Yıldırım, futbolcularla yakından ilgilenip elini takımın üzerinden çekmeyecek. Böylece çizmeleri tekrar giyecek olan başkan Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman'ın da en büyük yardımcısı olacak gibi gözüküyor.

 

FENERBAHÇE ANTALYA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI – VİDEO

YILDIZ YAĞMURU – TIKLAYIN

FENERBAHÇE’DEN RAKİPLERE CEVAP! – TIKLAYIN

KANARYA KAMPA GİDİYOR – TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:14:21,