SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor ara transfer döneminin ilk futbolcusunu almak üzere.  Dün Adana’ya gelen Süper lig temsilcisi Akhisar Belediyespor’un golcüsü Mehmet Yılmaz, yapılan görüşmelerin devamında prensipte ‘evet’ dedi. Yapılan ön anlaşmanın devamında aksilik olmaz ise imza töreni yapılacak.

Tecrübeli futbolcu uçaktan iner inmaz yöneticiler ile masaya oturdu. Akhisar’da bu sezon istenileni bulamayan Mehmet Yılmaz, rotasını Demirspor’a çevirdi. Yapılan görüşmeler uzun sürmedi ve iki tarafta el sıkıştı.  Golcü oyuncu Demirspor’a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi.

Mehmet Yılmaz’ın en büyük dezavantajı düşen performansı. Son olarak 2010 -11 sezonunda sadece iki gol atan Mehmet Yılmaz, 2011-12 ve 2012 -13 sezonunda hiç gol atamadı. Böyle bir istatistikle Demirspor’a gelen Mehmet Yılmazı’ı zor bir lig bekliyor. 22 Mayıs 1979 Doğumlu olan Mehmet Yılmaz, Trabzon Telekom’da başlayan futbol yaşamı sırasıyla Gümüşhane, Dardanel, Altay, Samsun, Gaziantepspor. B.Bld.Ankaraspor, Trabzonspor, Denizlispor ve son olarak Akhisar formasını giydi. Tecrübeli oyuncu bu sezon sadece 8 maçta kadroya girebildi.

GÖKHAN KABA BİLMECESİ…

Demirspor’un golcü oyuncularından Gökhan Kaba bilmecesi devam ediyor. Sakatlığı nedeniyle ilk yarıda 1 ay sahalardan uzak kalan Gökhan Kaba, son maçta sergilediği performansla taraftarların tepkisini çekmişti.Şimdilerde ise ikinci yarıya hazırlık idmanları devam ediyor. Ancak Gökhan Kaba, bu çalışmalarda sakatlığı nedeniyle idmanlara çıkamıyor. Bu nedenle elini çabuk tutan Demirspor yönetimi ve teknik heyeti ilk olarak Mehmet Yılmaz ise anlaşmaya vardı.