SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United, Cristiano Ronaldo’yu transfer etmek için alternatif plan hazırladı. İngiltere Premier League takımlarından Manchester United, Cristiano Ronaldo’yu Real Madrid’den kopartabilmek için yeni bir plan hazırlıyor. İngiliz basınında yer alan haberlere göre United, Real Madrid’e Cristiano Ronaldo’ya karşılık 60 milyon pound, De Gea ve Luis Nani’yi teklif edecek.

Ada’nın tabloid gazetelerinden The Sun’un deneyimli muhabiri Antony Kastrinakis’in kaleme aldığı haberde, Manchester United’ın Ronaldo’yu Real Madrid’den kopartabilmek için alternatif planlar hazırladığı ve bu planın en büyük parçasının da De Gea ve Nani olduğunnu belirtti.

Çarşamba günü İspanyol AS Gazetesi’nde yayınlanan Ronaldo’nun Real Madrid ile olan sözleşmesini uzatmayacağı haberi büyük bir yankı uyandırmış ve İspanyol basını da Ronaldo’nun yeniden Manchester United forması giyebileceğini duyurmuştu. Bu haberde, Ronaldo’nun çok yakın bir arkadaşının imzasının da olması kafalardaki soru işaretlerini iyiden iyiye arttırmıştı..

Yayınlanma Tarihi:07:00,