SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Javier Zanetti…Dünya futbolunun örnek isimlerinden birisi…1995 Temmuz ayında İnter formasıyla tanışan ve tam 18 yıldır mavi-siyah renkleri üzerinden çıkartmayan Arjantinli tecrübeli yıldız futbola “devam” kararı aldı.

İnter’e imza attığı zaman, hayallerine kavuştuğunu belirten 40 yaşındaki emektar kaptan “Bu kulüp benim hayatımın bir parçası. Çocuklarım burada doğdu…Futbolu bıraktıktan sonra da İtalya’da yaşacağız. Bir sezon daha oynadıktan sonra kariyerime nokta koymak istiyorum” şeklinde konuştu.

WESLEY SNEIJDER KONUSU

Takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Wesley Sneijder hakkında da konuşan kaptan, Sneijder’in kaderini kendisinin belirleyebileceğini ifade ederek “Onun takımda kalıp kalamayacağına sadece kendisi karar verebilir. Bunun için dürüst olması ve açık yüreklilikle konuşması lazım. Eğer o isterse bence yönetim ile arasındaki sorun çözülebilir. Onunla bu konuyu konuştuğum zaman kendisine söyledim. İlk adımı artık onun atması gerekiyor. Eğer geri gelir ve Inter de bir gelecek istiyorum derse kimse için ortada bir sorun kalmaz” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi:17:48,