SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bugüne kadar teknik heyetin isteği doğrultusunda temaslarda bulunan futbol komitesi, henüz bir sonuca ulaşamadı. Özellikle İstanbul Büyük Şehir Belediyespor forması giyen Gökhan Süzen konusunda girişimde bulunan komite oyuncu ve kulübü ile bir anlaşma sağlayamadı. Gökhan dışında Shakhtar Donetsk forması giyen 31 yaşındaki Romanya doğumlu Razvan Rat ve Kayseri Erciyespor’da forma giyen 20 yaşındaki Emre Öztürk Siyah Beyazlı takımla anılan diğer oyuncular oldu.

“RAZVAN RAT’TAN HABER BEKLİYORUZ”

Transferdeki son durum hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Futbol Komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, yarın başlayacak Antalya kampında teknik heyetle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacaklarını söyledi.

Kavalcı, Razvan Rat konusunda oyuncu ve kulübünden haber beklediklerini söylerken, Emre Öztürk için ise henüz bir girişimlerinin olmadığını belirtti.

Ahmet Kavalcı geçtiğimiz haftalarda Kayseri Erciyespor forması giyen Emre Öztürk’ü teknik direktör Samet Aybaba’nın izlemek istediğini ancak bu durumun gerçekleşmediğini belirtti. Daha sonra da bu futbolcu konusunda bir temasları olmadığını belirten Kavalcı “Yarın başlayacak kampımızda teknik heyetimiz ile son bir durum değerlendirmesi yapacağız. Henüz resmen istediğimiz veya anlaştığımız bir futbolcu yok. Ancak çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

QUARESMA İTİRAFI / TIKLAYIN