SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

La Liga’da oynanan ve Real Madrid’in 3-2 kaybettiği Malaga maçında Jose Mourinho, takım kaptanı olan kaleci Iker Casillas’ı yedeğe çekmiş ve kaleyi Adan’a teslim etmişti. Mourinho buna neden olarak ise Adan’ın Casillas’tan daha iyi olmasını göstermişti.

Bu olayın yankıları hala sürerken, Casillas önemli açıklamalarda bulundu. İspanyol kaleci, “Aslında kendimi çok iyi hissediyorum ama sonuçta ben de bir robot değilim. Herkesin iyi veya kötü zamanları olabilir ama ben iyiyim.” dedi.

Real Madrid kaleci antrenörü olan Silvino Lauro ile aralarında porblem olduğu iddia edilen Casillas, bu konuda ise,  “Lauro’dan çok şey öğrendim. Onunla çalışmak çok güzel, tıpkı daha önceki kaleci antrenörleriyle olduğu gibi. Tüm antrenörlerimden öğrendiğim şeyler oldu.” şeklinde konuşarak, bir anlam da bu söylentilere cevap vermiş oldu.

Real Madrid’in bu sezon ligde kötü bir performans göstermesi üzerine de konuşan Casillas, “Stres yüzünden bu durumdayız diyemem ama ligde istediğimiz yerde değiliz. İşler iyi gitmedi ve bu yüzden üzgünüz. Bizi en çok üzen şey ise taraftarlarımızın üzülmesi. Yine de pes etmeyeceğiz. Daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Daha fazla çalışacağız ve umuyorum ki sonucunu da sahada alacağız.” dedi.

 ‘MASA BAŞI MÜDAHALE…’

 ‘BENİ KİMSE DURDURAMAZ!’

‘ALEX’TEN MESAJ VAR’

İSTANBUL YOLCUSU 

İZİN ÇIKMADI 

Yayınlanma Tarihi:07:12,