SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı transferlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu ve Batalla ile Serdar Aziz’in transferine açık kapı bıraktı.

Takımın yıldız oyuncuları Serdar Aziz ve Pablo Batalla ile ilgili olarak kendilerine gelen resmi bir teklifin olmadığını belirten Bölükbaşı, “Serdar için kulübe gelen bir teklif yok. Serdar ve Batalla’yı satmayı düşünmüyoruz. Çok büyük rakamlar ve Bursaspor’un menfaatleri söz konusu olursa transferi düşünebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Ozan İpek’in transferiyle ilgili olarak Kasımpaşaspor ile görüşme halinde olduklarını da belirten Bölükbaşı beklenen performansı bir türlü sergileyemeyen Teteh Bangoura’nın da Forsell ile birlikte kiralanabileceğini sözlerine ekledi.

Polatlı Bugsaşspor’da oynayan Şener Özbayraklı ile ilgilendiklerini doğrulayan Bölükbaşı, “Şener teknik ekibimizin takip ettiği geleceği parlak oyunculardan. Yapacağımız değerlendirmenin ardından transfer netleşecek.” şeklinde konuştu.

Recep Bölükbaşı ayrıca Gençlerbirliği’nde forma giyen Hurşut Meriç’i transfer etmek gibi bir düşüncelerinin olmadığını da ifade ederek, “Hurşut ile ilgili bir çalışmamız olmadı. Basında çıkan haberlerin bizimle ilgisi yok.” yorumunu yaptı.