SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım (60), 19 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Gonca Yıldırım'la (39) birlikte eğlenmek için Günay Restaurant'a gitti.

Ferhat Göçer'in sahne aldığı gecede romantik şarkılarla kendilerinden geçen çiftin çok mutlu oldukları dikkat çekti. Gonca Yıldırım'ın kimi zaman eşinin saçlarını okşayıp, elini tuttuğu görüldü.

Tuvalete gitmek için ayağa kalkan eşi Gonca Yıldırım'a eşlik etmeyi ihmal etmeyen Yıldırım, burada hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturan hayranları Fenerbahçe Başkanı'yla ayaküstü futbol konuştu.

Ferhat Göçer'i dinlemeye gelenler arasında yer alan Adnan Şenses davet üzerine sahneye çıkarak ‘Neredesin Sen' şarkısını Yıldırım için okudu. Şenses'i ayakta alkışlayan Yıldırım ünlü sanatçıya sarılıp, hasret giderdi.

Ferhat Göçer ise Yıldırım için sahnesini 45 dakika daha uzatarak, sevilen şarkılarını bir kez daha seslendirdi. Çiftin daha sonra da eğlenmek için başka bir mekana geçtiği öğrenildi. GÜNDÜZ TORUNLARIYLA  

Aziz Yıldırım, aynı günün sabahında ise kızları Gülşah Gordi ve Hande Gamgam torunları Leyla ile Ada'yla vakit geçirdi. Akmerkez'de yeni yıl alışverişi yapan Yıldırım'ın buradaki ilk durağı Fenerium mağazası oldu.

Yayınlanma Tarihi:10:54,