SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetim ve camianın yoğun baskısına dayanamayıp istifa kararını geri alan teknik direktör Aykut Kocaman, Süper Lig'in ikinci yarısı için iddialı konuştu. Başkan Aziz Yıldırım'ın evinde gerçekleşen mini zirvede takıma olan güvenini tekrarlayan tecrübeli teknik adam, “Öyle veya böyle şampiyon olacağız. İlk yarıda istikrarsız grafik çizdik. Avrupa'daki başarıyı lige yansıtamadık. İkinci yarıda her şey çok daha güzel olacak” mesajını verdi.

Kocaman devre arası kampının programını da hazırladı. Çarşamba günü ikinci yarının startını Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde verecek olan sarı-lacivertli takımın ilk dersi savunma. Süper Lig'in ilk yarısında istikrarsız grafik çizen defansın oyun kurgusunu geliştirmek isteyen Kocaman, yeni transferlerin de bir an önce takıma katılmasını bekliyor. Takımın hem gol bölgesinde, hem de hücumda yepyeni bir oyun yapısına kavuşmasını planlıyor.

KADROYA SONUNA KADAR GÜVENİYORUM

Antalya kampında savunmanın bu eksiği üzerinde duracak olan Kocaman, ikinci yarıda daha fazla koşan ve hücuma katkı yapan bir organizasyon planlıyor. Kocaman'ın kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı zirvede, “Bu sezon geçen sezonlara göre bireysel hataların çok yoğun olduğu bir dönem yaşadık. Bu eksikleri kampta gidereceğiz. Takım öyle veya böyle şampiyon olacak. Bu kadroya sonuna kadar güveniyorum” dediği öğrenildi.

Eser ERENLER / AMK

EMENIKE FENERBAHÇE İLE ANLAŞTI

‘HALA 6-0’DA KALMIŞLAR’

EREN’İN DERDİ ÇOK!

Yayınlanma Tarihi:07:36,